vilka är vi

Om Asta Agency

Vi på Asta Agency har byggt upp vår expertis genom år av hårt arbete, passion och engagemang. Vi är stolta över vår strävan att höja kvaliteten inom bemanning och rekrytering, och vi tror på att vår slogan ”erfarenhet som gör skillnad” är en sann reflektion av vår arbetsfilosofi. Vi på Asta Agency är passionerade om att höja standarden inom bemanning och rekrytering. Genom att leverera spetskompetens och en hög grad av service så säkerställer vi en hög nivå av kvalitet för våra kunder som är svår att matcha. Med vår erfarenhet och engagemang är vi fast beslutna att vara en pålitlig, värdefull och långsiktig partner för våra kunder.

Kontakta oss idag och låt oss hjälpa er att hitta den bästa medarbetaren för ert företag. Med vår erfarenhet och support kan vi tillsammans ta er organisation till nästa nivå!

Vi på Asta Agency

CEO

Johan Forsberg

johan@astaagency.se

Nå mig på linkedin

Head of operations

Malin Dott

malin@astaagency.se

Nå mig på linkedin

Senior Partner

Betim Bajrami

betim@astaagency.se

Nå mig på linkedin

Senior Partner

Hazhier Azizi

hazhier@astaagency.se

Nå mig på linkedin

Senior partner

Elin Nyström

elin@astaagency.se

Nå mig på linkedin

Recruitment Consultant

Sofie Egebrant

sofie@astaagency.se

Nå mig på linkedin

Recruitment Consultant

Jimmy Mourad

jimmy@astaagency.se

Nå mig på linkedin

Recruitment consultant

Lisa Gunnarsson

lisa@astaagency.se

Nå mig på linkedin

Recruitment Consultant

Ylva Pintus

ylva@astaagency.se

Nå mig på linkedin